Jdi na obsah Jdi na menu
 


....Byla předem vyhlášená témata – bargello, patchwork z jedné látky, košíček a žinilka. Žinilku jsem šila minulý rok a PW z jedné látky mě nebere, proto jsem tyto kurzíky vynechala. Šila jsem bargello dokulata a dva košíčky. Jeden původně plánovaný „tunýlkový“ a druhý neplánovaný „buchtičkový“.


„Buchtičkový“ košíček jsem šila Stelince ve veselých barvách do pokojíčku na různé poklady, druhý košíček (tunýlkový) jsem ušila ve vánočních barvách, ten najde uplatnění na stole za pár měsíců. Bargello dokulata jsem chtěla jenom zkusit, proto jsem použila látky, které by mě, v případě nezdaru, nemrzely. Nakonec skončí asi jako polštář ve Stelinčině pokojíčku, protože tam bude bezvadně ladit.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Za víkend sice nic moc hotového, já vím:o(…ale s „Otíkem“ v sedmém měsíci jsem byla ráda, že jsem useděla alespoň toto:o)

 

Sobotní večer patřil grilování, Danuščin Jaroušek opět nezklamal...ještě teď se olizuju:o)

 

Danuška s sebou přivezla spoustu láteček. To, že jsem si tam zase zasyslila, protože musím „nutně“ všechno mít a „co kdyby“ se mi to někdy hodilo, tady snad ani nemusím psát:o) :o) :o)

Celý víkend nám propršelo…ideální počasí na šití:o)

 

Na všechny fotečky se můžete mrknout na "rajčeti".

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář